Сфера застосування різографа

В умовах кризи, а також умовах глобальної світової економіки, багато комерційні підприємства і державні установи вимагають створення власної поліграфічної бази, яка буде здатна оперативно надрукувати необхідну для них друковану продукцію без залучення для цього сторонніх організацій. Головне значення, яке витягується з цього - не стільки конфіденційність надрукованих даних, скільки оптимізація підприємства та економія коштів.

Найперспективнішим рішенням у вирішенні даного питання є дуплікатор (різограф). Апарати для тирражування компанії RISO з неймовірно високою продуктивністю, гнучкістю налаштувань, зручністю використання і високу зносостійкість кардинальним чином перетворять ваше підприємство, дозволять випускати множинний спектр друкованої продукції з дуже великою швидкістю. Витрати на друковану продукцію компанії при цьому знизяться в рази.

Різограф - це не тільки дуже проста у використанні техніка, яка ще й працює на дешевих оригінальних витратних матеріалах, це ще й відкриття додаткових можливостей вирішення нездійсненних раніше завдань компанії. Так-же можна виготовляти бланки з фірмовим логотипом компанії використовуючи колір, доступний з кольорової палітри "RISO". При цьому вартість даної процедури буде неймовірно низькою.

Висока економічність, неймовірно велика продуктивність, японська надійність і повний список переваг різографов RISO настільки виділяються, що, усвідомивши це, ви запитайте себе, чому раніше ви не скористалися даною технологією ?!

Відповідь проста - раніше мало хто замислювався про вартість друку, про впровадження нових технологій з метою підвищення продуктивності компанії ... Сьогоднішній час змусило нас задуматися про ЕКОНОМІЇ, про ОПТИМІЗАЦІЮ виробництва і функціональності підприємства ...

Ризографи марки RISO ідеально застосовуються для щоденного використання в закладах, таких, як:

ВНЗ, технікуми, школи, і наукові інститути, які випускають безліч навчальних матеріалів, звітів, методичних посібників, праць і посібників.

Банки, біржові компанії, інвестиційні фонди, і прочии компанії, які не уявляють свого діяльності без прейскурантів, цінних паперів, бюлетенів, котирувальних листів та інших документів, які оновлюються чуть-ли не кожен день.


 


Адміністрації та інші відомства, регіонального чи глобального рівня, які зобов'язані забезпечити безперебійну, функціонуючу і злагоджену інформаційну ланцюжок.

Заводи і фабрики, які супроводжують свою продукцію інструкціями для користувача, гарантійними талонами, технічною документацією і так далі.

Друкарні, які обладнані всілякими пристроями для друку і копіювання, а також інші способи, отримання більш дешевого рішення, або оперативного втручання, що породжує щодня зростаючими вимогами клієнтів - якість і оперативність виконання їх замовлення.

Виставки, семінари, або наукові конференції, що демонструють функціонал заходи неймовірним об'ємом рекламної продукції: буклетів, брошур, тез і програм.

Ризографи марки RISO обладнані спеціально розробленими і підібраними додатковими пристроями та аксесуарами, в відпо видаткових матеріалів, які так-же розробляє компанія RISO.
На сьогоднішній день Ризограф вже належить до професійної системою для виготовлення тиражів у великих мастабах і є розмножувальної технікою, яка так-же припускає управління за допомогою комп'ютера, а так-же способи сортування тиражів.

Технологія якості, яку японська компанія RISO відпрацьовує роками, дозволяє вам з приємною легкістю вивести великі тиражі і безліч іншої друкованої продукції різного змісту і високої якості.

 

RISO+